Hayal Yemekler

Lerzan Karadanlı 29 Ekim‬ etkinligi 2. bölüm

29 Ekim 2015 tarihinde düzenlenen #‎LerzanKaradanli29Ekim etkinliği ile bazı bilgilerden 1. bölümde bahsetmiştim. Bu bölümde ise pasta kesimi,sponsorların hediyeleri, Puratosun pasta showunu  ve son saatlerde neler oldu onları anlatacağım.

Kayseri Talas’ta bulunan Gökkuşağı Sosyal Tesislerindeki kutlama yaptığımız salon tam da #‎LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine uygun kırmızı beyaz renklerdeydi. Bize her türlü yardımı esirgemeyen @puratos_turkiye Orta Anadolu Bölge Satış Sorumlusu Yaşar Solmaz ve yine Talas’ta nezih bir mekan olan Gül Art’s Cafe&Cake’de bizi çok güzel ağırlayan, salonda da her an yanımızda olan Gülcan Hanım’a sonsuz teşekkürler.

 

 

032

29ekimarkadaş

29ekimbenimçektiğim

020

 

 

 

 

 

071

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günün anlam ve önemini anlatan açılış konuşmasını Lerzan Hanım yaptı, etkinlik pastamızı da katılan tüm blogger ve pastacı arkadaşlar ile sponsorlar neşe içinde kestik.

 

 

29ekim pastakesimi

069

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#‎LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine damgasını vuran PURATOS çikolata, pastacılık ve ekmekçilik ürünleri üreten bir firma. Puratos ustaları 2 gün önceden ikramlık müthiş lezzetli pastalar hazırlamışlar. Ayrıca Yaşar beyin katkılarıyla Puratos Demo Müdürü Ramazan Karakabak usta bir gün önceden İstanbul’dan gelerek  Abdurrahman Patur usta ile bizlere harika bir pasta showu sundular.

 

 

29ekim ustalar 093

 

 

 

 

 

091

088089092022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

087

 

 

 

 

 

02329ekimpasta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bize Puratos ürünlerinden hangisinin nasıl kullanılacağı hakkında bilgilendirmeden sonra pastacılığın püf noktalarını anlattıkları ve bizzat uygulamalı olarak yaptıkları workshop ile nefis görünümlü 6-7 adet pastayı  çok kısa bir sürede yaptılar. Özellikle fön makinesi tutarak yaptıkları süsleme ilginçti. Bu gösteriden sonra onların ne kadar büyük bir usta olduklarına bizzat şahit olduk.

 

 

29ekimarkadaşlar096

 

 

110

109

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Workshop sonrasında ise kaplanan pastaları süslemek isteyen arkadaşlara şekil verilmiş çikolata, beze gibi malzemeler verildi ve herkes marifetli elleriyle kendi zevkine göre bu güzel pastaları süsledi.

 

 

29ekimsüs29ekimsüsleme

115121120

124

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

122 123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabii ki güzellikler bununla sınırlı kalmıyor. #‎LerzanKaradanli29Ekim etkinliği için önceden paketlerini gönderen sponsorlardan bazıları o gün bize katılarak bizi çok mutlu ettiler, hediyelerini de kendileri takdim ettiler.

 

 

043

077

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından önce ATLAS HALI’dan başlamak istiyorum. Çünkü şanslı kişi bendim, bu yüzden çok mutlu oldum. Nano teknoloji özelliği ile kir ve leke tutmayan Atlas Halının üzerine içecek dökerek havlarının meyve suyunu hiç emmediğini ve sadece kağıt peçete ile silerek dahi çıktığını bize gösterdiler. Ben bu durumdan oldukça etkilendim, biliyorsunuz halıya dökülen bir içecekten leke kalacak diye hemen panik yaparız . Ben daha yakından fotoğraflamak için gittim o arada Atlas halı Satış Müdürü Şükrü Özyünüm çekilişi yaptı ve benim ismimi okudu, bana da sürpriz oldu. O güzel, kullanışlı halıyı kendi ellerinden aldım çok teşekkür ederim.

 

 

079017

 

 

 

 

29ekimatlas

 

29ekimayselatlas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#‎LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine bizzat katılıp her arkadaşa çeşitli güzellik ve bakım ürünü hediye eden REYKA Güzellik Merkezine çok teşekkürler. Bana yüz gençleştirme çıktı, en kısa zamanda gidip gençleşeceğim. Haaa! Bu arada 56 yaşındayım, en çok da bana gerekliydi(!)

 

016

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından SALON EURO STİL’ de etkinliğimize katılmıştı ve tüm arkadaşlara kendi elleriyle güzellik salonlarında uyguladıkları ürünlerden hediye ettiler, benimki ise ayak bakımı; eller kadar ayakların da bakıma ihtiyacı var, yumuşacık bakımlı ayaklara kim sahip olmak istemez, bizlere bu imkanı tanıdıkları için teşekkürler.

 

088

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından MUTLU YÜZLER ATÖLYESİ ‘de   hediyelerini çekilişle şanslı arkadaşlara elden teslim ettiler, onlar içinde çok teşekkürler. Çok güzel pasta süsleme kağıtları, çocuk odası, yemek odası için çeşitli alternatifleri var.

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından KOMAGENE ‘ye etkinliğe gönderdiği lezzetli çiğ köftelerinden dolayı çok teşekkürler.

 

Gökkuşağı tesislerinden ellerimiz dolu olarak ayrıldık, Gül Art Cafe&Cake de toplanıp çay içerek sohbet ettik ve kapanış fotoğrafı çektirdik, arkadaşların hepside iyi niyetli, tatlı, becerikli hanımlardı, onlarla tanışmaktan mutluluk duydum, katılan tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

 

 

29ekimşule

29ekimçıkış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eve gidince paketleri açtım, hepside birbirinden değerli hediyeler göndermişler, ellerine sağlık.

 

TATLIMO #tatlımo #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan tüm arkadaşlara çok güzel bir jest yaparak birer kutu nefis çikolatalarından göndermiş. Çok teşekkürler.

 

 

149148

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından NÖROKEY KUNTER KURT ‘un gönderdiği Cevher, Ah Müzeyyen, Küllerinden Yangın çıkaranlar, Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak ve Kendini Yönetme Kılavuzu isimli kişisel gelişim kitapları için çok teşekkürler, en kısa zamanda okuyacağım.

 

 

186

 

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan KENTON firması da bize Geleneksel Lezzetler Serisi ürünlerinden hepimize 4’er paket ve birer de ahşap kutu gönderdiler, çok teşekkür ederiz.

 

TATLI İŞİNDE UZMAN KENTON; Geleneksel Tatlılar Serisini YENİLEDİ!      

Gıda sektörünün öncü markası Kenton, sonbahara yeni yüzüyle giriyor. Hem ambalaj hem de içerik değişikliği yapan Kenton, Geleneksel Lezzetler serisi ile etkileyici tasarımlarıyla ve tatlarıyla market raflarındaki yerini almaya başladı bile.

 Geleneksel Lezzetler Pratik tarifleriyle; Ev Yapımı Tadında…

 

165

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan ZENCEFİL TASARIM EVİ ‘nin hepimize şirin hediyeleri vardı, badem şekeri üzerine yaptıkları bayrak teması için ayrıca teşekkürler.

 

167

 

 

 

ŞEKER&SUGAR firmasıda #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan arkadaşlara Figür hamuru, dantel tozu ve renkli şeker hamurları hediye ettiler, çok teşekkürler.

 

169

 

 

 

TUNAPEL firmasının 2 adet oyuncak seti #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan Lerzan ve Şafak Hanımlara çıktı, güle güle kullansınlar, Tunapele teşekkürler.

 

020

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan ASPİRE’nin “sıfır kalori, sıfır şeker ve sıfır yağ” içeren lezzetli içeceği çok güzeldi, teşekkürler.

 

170

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğinin sponsorlarından HC HAİR CARE’in  tüm arkadaşlara gönderdiği saç bakım kremi çok güzel, teşekkürler.

 

172

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından LESOLEİL’İN güneş görmeyen saçlar için ürettiği özel şampuan harika, saçlarımı yumuşacık yaptı, çok teşekkürler.

 

173

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan TOPİCREM makyaj temizleme suyu ile beğenimizi kazandı, teşekkürler.

 

175

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından MEDİWELL’in  kişiye özel yazısı ekinde gönderdiği  #mediwell Ateş düşürücü, migren için bantlar, manikür seti, cetvel ve dudak bakım kremi için çok teşekkürler. 4 ayrı meyveli dudak kremlerinin kokusu harika, rüzgarlı havadan etkilendiğim için de çok faydalı olacak.

 

 

174

015

 

 

 

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsor firmalarından COSMED’in hepimize gönderdiği biz bayanların ihtiyacı olan yüz temizleme jeli, peeling ve yaşlandırma karşıtı kremler için çok teşekkürler.

 

 

176

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından STROCAKE STRAFOR PASTA ‘nın bize göndermiş olduğu strafor pasta altlığı için  çok teşekkür ederim.

 

 

177

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine PRONAİL firmasının gönderdiği expres manikür seti keratinli olduğu için çok daha kullanışlı olacak, çok teşekkürler.

 

178

 

 

 

 

ECOCOTTON #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine tüm arkadaşlara gönderdiği yumuşacık organik pamuk dokumalı mutfak havlusu için teşekkürler.

 

 

179

 

 

 

BEBAK  firmasının #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan tüm arkadaşlara gönderdiği güllü el kremi ile cilde canlılık, parlaklık veren acı badem sütü için çok teşekkürler.

 

 

180
#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine şık kutusunda gönderilen ALPER ÇARKACI kalıpları için çok teşekkür ederim, bana gelen silikon yaprak şeklinde kalıptı.

 

 

181

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine BIODERMA firması el kremi, makyaj solüsyonu ve Mustela ürünü göndermişler, çok teşekkürler.

 

182

 

 

 

Sponsorlarımızdan DR.PASTE firmasının #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğine katılan tüm arkadaşlara gönderdiği beyaz ve çeşitli renklerde şeker hamurları için çok teşekkürler, ürünlerini daha önce de kullanmıştım, çok güzel, rahat açılıyor ve kolayca şekil alabiliyor.

 

 

183

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarından NEVA KOZMETİK #nevakozmetik #okaykozmetik  ise hepimize saç bakım serumu, saç spreyi ve saç boyası göndermişler, gayet başarılı sonuçlar elde ettim, çok teşekkür ediyorum.

 

184

 

 

 

 

 

 

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim SPONSORLARIMIZ:


www.norokey.com.tr

 instagram.com/flowermolds

www.aspire.com.tr

www.atlashali.com.tr

www.bebak.com.tr

cosmed.com.tr

www.facebook.com/pages/Gökkusagi-Sosyal-Tesisler-Talas/250737325028795

www.saloneurostil.com

www.ecocotton.com.tr

www.facebook.com/drpastepaste?fref=ts

www.dermola.com

www.gularts.com

www.kenton.com.tr

www.komagene.com.tr

lesoleilshampoo.com

www.sacbakim.com

www.mediwell.com.tr

www.facebook.com/mutluyuzleratolyesisayfasi

www.puratos.com.tr

www.pronail.com.tr

www.nevakozmetik.com.tr

www.reykaguzellik.com

www.sekersugar.com

www.facebook.com/strocakestraforpasta

www.tatlimo.com

www.facebook.com/Zencefil-Tasarim-Evi-288379821180259

www.tunapel.com
www.topicrem.com

www.facebook.com/Lese-Pasta-Malzemeleri-ve-Ekipmanları-1645154155700744

 

 

#LerzanKaradanli29Ekim etkinliğinde bizlerle olduğunuz için çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Makale Kategorileri:
PASTALAR

Yoruma kapalı.

////// Rastgele Gönderiler